Parlayan Yıldız Rihanna 2014 Moda İkonu Oldu

Ünlü yıldızın ünlü kıyafeti  

En önemli moda ödüllerinden biri olan CFDA (Council of Fashion Designers of America) Moda Ödülleri dün New Yorkta düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

Moda ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı geceye Rihanna ışıltılarla kaplı transparan elbisesiyle damga vurdu. Moda ikonu ödülünü alan ünlü şarkıcı elbisesiyle ikon olma konusundaki iddiasını gösterdi.

Ödül gecesinde vücut kıvramlarını sergileyen transparan, simli bir kıyafet giyen 26 yaşındaki Barbadoslu pop yıldızı dikkatleri her seferinde olduğu gibi üzerinde topladı. Rihanna ’nın altına sadece ten rengi bir tanga giydiği transparan kıyafetinin tasarımında Adam Selman’ın imzası var. Kıyafet için 216 bin Swarovski taş kullanıldı. Kıyafetini aynı renk ve kumaştan bir saç bandıyla süsleyen Rihanna bir sade makyaj tercih etmişti. Moda yorumcularından ‘parlayan bir yıldız’ yorumunu alan Rihanna kıyafetini tek parça kürk bir şal ile tamamlamıştı. Moda İkonu Ödülü’nü daha önce Lady Gaga , Kate Moss, Nicole Kidman ve Johnny Depp almıştı.

Gecede ödül alan isimler;

Yılın Kadın Giyim Tasarımcısı: Joseph Altuzarra

Yılın Erkek Giyim Tasarımcısı: Dao-Yi Chow ve Maxwell Osborne (Public School)

Yılın Aksesuar Tasarımcısı: Ashley Olsen & Mary-Kate Olsen, (The Row)

Kadın Giyim Swarovski Ödülü: Shane Gabier ve Christopher Peters (Creatures of the Wind)

Erkek Giyim Swarovski Ödülü: Tim Coppens

Aksesuar Swarovski Ödülü: Irene Neuwirth

Geoffrey Beene Yaşamboyu Başarı Ödülü: Tom Ford

Eleanor Lambert Kurucular Ödülü: Bethann Hardison

Siz ne düşünüyorsunuz ? Bir yorum bırakın.