E-KİTAP KAZANÇLARI Size 10 TL’ye E-Kitap yazma word şablonu ve e-kitap kapak şablonları hazırlama word dosyalarını anında indirebilirisniz. Dilerseniz +40 TL ile e-kitap kazançları eğitim setine sahip olabilirsiniz.

İŞ PUANI:
0%
Teslim Süresi:
ANINDA TESLİM
SIRADAKİ İŞLER:
0
SATICI PUANI:
0%
incelenme:
335
E-KİTAP KAZANÇLARI
Size 10 TL’ye E-Kitap yazma word şablonu ve e-kitap kapak şablonları hazırlama word dosyalarını anında indirebilirisniz. Dilerseniz +40 TL ile e-kitap kazançları eğitim setine sahip olabilirsiniz.

E-KİTAP KAZANÇLARI EĞİTİM SETİ NORMAL FİYATI 69 TL’DİR. BİONLUK.COM ÜYELERİNE ŞİMDİ % 25’DEN FAZLA İNDİRİMİ İLE SADECE 50 TL

Sürekli kazancın en iyi yollarından biri e-kitap yazmaktır. Yazdığınız e-kitabı satmanız için çeşitli yayın araçları kullanmanız gereklidir.

Size sıfırdan bir kazançlı bir e-kitap nasıl yazılır, nerede yayınlanır ve hangi konularda yazılmalı gibi temel soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir set hazırladım.

Bu set ile sıfırdan bir e-kitap nasıl yazılır ve uluslararası pazarlarda ücretsiz yayınlayarak sürekli bir kazanç nasıl elde edilir bunları öğreneceksiniz.

PEKİ SİZE BU SET NELER ÖĞRETECEK?

Sadece boşlukları doldurarak bir e-kitap nasıl yazılır,
E-kitap konusunda başarılı olmanızda önemli olan 3 temel püf noktaları öğreneceksiniz,
Hangi konular ne kadar kazançlı olabilir ve hangi konuda yazmalısınız bunu öğreneceksiniz, Eğer e-kitap kazançları seti içerisindeki konulardan biri hakkında e-kitap yazdıysanız emin olun başarısız olmayacaksınız.
E-kitap oluşturma şablonu ve kapak tasarımlarını nasıl yapacaksınız bunları size hazır bir şekilde sunuyorum. Siz sadece boşlukları dolduracaksınız, hepsi bu kadar basit ve net…
Oluşturduğunuz e-kitapları dünya pazarına nasıl sokacaksınız. Size verilecek bonus ile sizde yazdığınız e-kitabınızı dünya pazarına sokabileceksiniz.

Temel olarak yukarıdaki konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Bu sette sahip olacağınız dökümanlar aşağıdaki gibidir ;

*E-Kitap yazım şablonu,

*E-Kitap kapak hazırlama şablonları,

*"Nasıl kazandıran E-kitap yazılır" bu konuyu anlatan e-kitap,

*Google Play Store platformunda nasıl e-kitabınızı yayınlamanızı sağlayacak bilgiler içeren e-kitap.

NOT : Siparişi vermeniz için 5 adet iş seçimi yapmanız ve mesaj atmanız yeterli.
10TL’ye ne satıyorum?
Sürekli kazanç sağlamak için bir e-kitap yazmak istediniz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işte bu set tamda size göre diyebilirim. Sıfırdan e-kitabınızın konusunu seçmenize yardımcı olan bilgilerde, yayınlama seçenekleride dahil ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu e-kit

627 gün, 19 saat, 36 dakika önce yayınlandı
İş Puanı 0
İşi Beğenenler 0
İşin Videoları
Son Alanların Geri Bildirimleri