OnSepetin den nasıl ek gelir yaratırım ?

Merhaba,

OnSepeti nden herkes kolayca ek gelir yaratabilir. Bu ek gelir ortalama günlük 15-20 dakika harcayarak aylık 1.000 lira ya da cok daha yüksek rakkamlara ulaşabilir.

OnSepeti nde herşey 10 liraya satılır ve ayrıca satılan hizmet ya da ürünlere yükseltme şeklinde ek 10 liralık geliştirmeler koyulabilir.

Ornegin bir grafiker 10 liraya logo tasarlayabilir ve isteyenler 10 lira daha ödeyerek iki logo tasarımı daha fazladan alabilirler.

Ya da güzel bir bayan elinde bir firmanın ürününü tutarak reklam amaçlı bu resmi firmalara 10 liraya satabilir. Dileyen firmalar 20 lira daha ödeyerek 3 poz daha satın alabilirler.

Bir tercüman 10 liraya bir sayfalık bir yazıyı tercüme edebilir. Daha fazla sayfa tercüme edilmesini isteyenler tercümanın sundugu geliştirme seçeneklerini değerlendirebilirler.

OnSepeti nde takı satabilir, sosyal medya danışmanlığı yapabilir, ilginç videolar resimler sağlayabilir, müzik yapabilir, programlama yapabilir, aklınıza hayalinze gelecek herşeyi yapabilirsiniz !

Konsept itibariyle: satıcı için kolay, şipşak yapılabilir işler, çok kısa sürede ona ek gelir sağlarken, alıcılar için başka hiç biryerde 10 liraya bulamayacakları mükemmel teklifler sunar. Dolayısıyla iş ilanınızı oluştururken bu kriterleri dikkate alın ve unutmayın ki sunduğunuz ilan benzer ilanlarla rekabet eder, bu yüzden ilanlarınızı olabildiğince özenli, güvenilir ve profesyonel bir şekilde hazırlamaya çalışın.

Ayrınca On Sepeti’nde sipariş aldığınızda, alıcı ödemeyi yaptı demektir. İşinizi teslim ettikten sonra alıcı onayıyla kazancınız hesabınıza işlenir. Böylelikle hem alıcılar hem de satıcılar korunmuş olur.

Hemen bir iş ilanı açmak için tıklayın ! (üye olmanız gerekir, değilseniz bir kaç saniyede olabilirsiniz)

Bize katıldığınız için şimdiden teşekkür eder, bol kazançlar dileriz !