Kullanıcı Seviyeleri

OnSepeti nde becerilerinizi gelir kaynağına dönüştürebilirsiniz. Kendi tanıtımınıza ve ilanlarınızın kalitesine özen gösterir, işleri zamanında teslim eder, üst düzey müşteri memnuniyeti kazanır, yüksek kalitede hizmet vermeye sürdürür ve güzel puanlamalar, yorumlar alırsanız; kullanıcı seviyeniz ve rozetiniz OnSepeti ekibi tarafından yükseltilebilir ! Bu da size daha fazla video ekleme, daha fazla ek iş ekleme gibi extra fonksiyonlar kazandırır ve profilinize olan güveni, ilgiyi ve dolayısıyla satışlarınızı arttırır !

Seviye atlamak için; düzenli olarak iyi puanlama/yorum almanız, sürekli zamanında teslim yapmanız, alıcılarla hızlı ve nazik iletişim kurmanız ve de OnSepeti kurallarına uyarak sorunlardan uzak durmanız gerekir. OnSepeti Ekibi her ay sadece belirle sayıda kullanıcının seviyelerini arttırır ve bu kullanıcıların seçilmesinde bahsi geçen pek çok değişken vardır. Neden seviyem yükselti diye bize sormamalı, nasıl daha iyi olabilirim diye kendinize sormalısınız. Merak etmeyin, herkesi izliyoruz 🙂

 

Seviye 1

Herkes bir yerden başlar.

Seviye 2

Gereklilikler;

Faydalar:

Seviye 2’ye anında yükselme opsiyonu;

Birinci opsiyon;

Ücret: 40 TL (bir kez ödenir)

on@onsepeti.com a ‘Seviye 2’ye yükselme’ adlı bir e-posta gönderip şu bilgileri ekleyin;

*Ödemenizi paypal aracılığıyla on@onsepeti.com adresine yapabilir, bizden kredi kartınızla ödemek için adınıza özel güvenli sayfa linki gönderimi talep edebilir, ya da havala/eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Opsiyon 2

Bir hafta içinde 6 adet öne çıkan iş ilanı vererek ücretsiz olarak Seviye 2’ye yükselebilirsiniz. 1 hafta içinde öne çıkan iş ilanlarınızı yayınlayıp, ödemelerini tamamladıktan sonra Yukarıda istenen bilgileri on@onsepeti.com a ‘Bir haftada 6 öne çıkan iş ilanı’ başlığıyla gönderebilir ve ücretsiz olarak Seviye 2’ye yükselebilirsiniz.

Seviye 3

Gereklilikler:

Faydalar:

Seviye 3 ‘e anında yükselmek için opsiyonlar;

Opsiyon 1

Ücret: 100 TL (bir kez ödenir)

on@onsepeti.com a ‘Seviye 3’e yükselme’ adlı bir e-posta gönderip şu bilgileri ekleyin;

*Ödemenizi paypal aracılığıyla on@onsepeti.com adresine yapabilir, bizden kredi kartınızla ödemek için adınıza özel güvenli sayfa linki gönderimi talep edebilir, ya da havala/eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Opsiyon 2

Bir hafta içinde 12 adet öne çıkan iş ilanı vererek ücretsiz olarak Seviye 2’ye yükselebilirsiniz. 1 hafta içinde öne çıkan iş ilanlarınızı yayınlayıp, ödemelerini tamamladıktan sonra Yukarıda istenen bilgileri on@onsepeti.com a ‘Bir haftada 12 öne çıkan iş ilanı’ başlığıyla gönderebilir ve ücretsiz olarak Seviye 3’e yükselebilirsiniz.
Üyelerimiz isterlerse hesaplarının ücretli olarak anında yükseltebilir ya da rehberi izleyerek ücretsiz olarak yükseltebilir. Tüm kullanım koşulları hala geçerlidir, üyelerin kurallara aykırı eylemleri durumunda yükseltmeler geri alınabilir.

OnSepeti.com bu bilgileri istediği zaman herhangi bir notifikasyon olmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Havale / Eft bilgileri;

> Doruk Ülgen –

Yapı Kredi Erenköy Şubesi (122) – 64064052
iban : TR370006701000000064064052