Evden Bilgisayar İşini Öldüren Hatalar

Bilgisayarinizle evinizden  iş yapıyorsanız, işinizi tam ve düzenli hızda yapmalısınız. Aksi takdirde kendinizi sürekli bir şeyleri düzeltmeye vermek zorunda kalırsınız ve para kazanamazsınız.

Evden bilgisayar işini yok eden bazı yaygın hatalar vardır ve bu hatalar insanları yeniden ofislere çeker. 1. Hala çevirmeli ağ sahibi birçok insan var. Eğer bulunduğunuz bölgede yüksek hızda internet bağlatma imkanınız varsa bu değişikliği hemen yapmalısınız.

Evden çalışırken web sayfalarının açılması için uzun süre bekleyemezsiniz. Kaybettiğiniz zamanı yıllık bazda hesaba aldığımızda sizin için büyük bir kayıp anlamına gelebilir.

Eğer bölgenizde yüksek hızda internet imkanı yoksa bir internet kardı almayı düşünebilirsiniz. Bazı telefon şirketleri, dünyanın her yerinden internete bağlanmanızı sağlayan bu kartlardan satmaya başladı.

2. İnternet üzerinden pazarlama yapan insanlar, mesela program satanlar, bir posta listesi oluşturmadıklarında büyük bir hata yapmış olurlar. İnternet üzerinden evden para kazanmanın en basit yollarından biri de hemen bir e-posta listesi oluşturmak ve insanlara teklifler sunmaktır.

Pazarlama satıcıları, bir program tarafından sunulan çeşitli web siteleri olduğu zaman hatalar yaparlar. Bu sayfaların büyük kısmı, sizin hiçbir değişiklik yapamayacağınız sayfalardır. Bu da demektir ki kendiniz bir üyelik formu hazırlayamaz ve posta listesi oluşturamazsınız ve eğer kendi web sayfanızı hazırlamazsanız bu büyük bir hata olur.

3. Birçok insan bilgisayar kullanmaya hala adapte olamamıştır ve gerçekten de temel bilgisayar eğitimine ihtiyaçları vardır. Bu herhangi biri için yardımcı olacak bir şeydir ama evden çalışanlar için bir gerekliliktir.

En azından Microsoft Excel, Microsoft Word gibi programları kullanmayı, e-posta alıp göndermeyi, eklenti göndermeyi, resim göndermeyi ve hatta temel HTML bilgisini öğrenmeniz gerekmektedir.

Eğer evden bilgisayar üzerinden iş yapıyorsanız işte üzerinde düşünmeniz için birkaç ipucu. İnternet sunduğu çeşitli videolar, bloglar ve diğer sosyal medyayla çok iyi bir eğitim imkanı sunar.

Eğer birkaç temek bilgisayar becerisi edinmezseniz evden çalışarak para kazanmak için boşuna uğraşmanıza gerek yoktur.

Siz ne düşünüyorsunuz ? Bir yorum bırakın.